Oro kondicionieriai

Oro kondicionierius gali užtikrinti, kad gyvenimas namuose visada bus gaivus ir komfortabilus. Kol vieni norėdami išvėdinti namus  atidaro langus ir duris, pro kuriuos ne tik ateina gaivus oras, tačiau ir išeina šiluma, kuriai skiriama investicija, tuo tarpu kiti renkasi modernias sistemas, kurios garantuoja kokybę bei ekonomišką veikimą. Oro kondicionieriai – modernus pasirinkimas išmaniems namams. Kai norisi kokybės – investuoti į ją verta.

Oro kondicionieriai veikia kiek kitaip nei vėdinimo sistemos. Vėdinimas atliekamas cirkuliuojant orą ratu, tai reiškia, kad paimamas patalpoje esantis oras ir jis „sukamas ratu“. Tiesa, net ir tokia cirkuliacija gali padėti „atsikratyti“ dulkių bei kitų nešvarumų, kurie dažnai tampa alergijos priežastimi. Oro kondicionieriai – kondicionuoja orą ir taip užtikrinamas aukščiausio lygio oro išvalymas. Oro cirkuliacijos būdu jis yra atvėsinamas ir taip patalpoje tampa gaiviau, pats oras yra šviesesnis, skanesnis ir neturi jokio nepageidaujamo kvapo.  Kondicionavimo sistemos yra populiarus sprendimas tiek gyvenamojo tipo paskirties namuose, tiek komerciniuose pastatuose, kur siekiama susikurti tobulą mikroklimatą. Platus kondicionavimo sistemų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienuose namuose galima įsirengti po tobulai erdvei tinkančią sistemą, kuri geba pagerinti gyvenimo kokybę.oro kondicionieriai

Norėdami rasti labiausiai Jums tinkamą kondicionavimo sistema, pirmiausia įvertinkite galios koeficientą. Nuo ypač galingų sistemų, kurios montuojamas pramoninio tipo pastatuose iki ne tokių galingų, kurios yra puikus pasirinkimas nedideliuose, vieno kambario namuose. Žinoma, galingumas nėra vienintelis kriterijus, kadangi įrenginio tipas gali apspręsti, kuri sistema tinka labiausiai: sieninis, lubinis, grindininis, ortakinis, mobilus ar kasetinis. Labai dažnai pati patalpa „pasako“, kokio tipo kondicionavimo sistemos turėtų būti pasirenkamos. Kondicionavimo sistemos, tiesa, gali ne tik vėdinti, tačiau tuo pačiu atlikti ir šildytuvo funkciją, tad įvertinkite, koks Jums reikalingas. Galbūt labiau apsimoka vieno pirkimo metu įsigyti daugiafunkcinį prietaisą?

Kondicionavimo sistemų valdymas yra labai paprastas, tereikia nusistatyti koks intensyvumas Jums reikalingas. Labai dažna klaida yra kondicionavimo sistemos įjungimas visu galingumu. Ypač karštomis dienomis, kai iš lauko atėję žmonės nori kuo greičiau atsivėsinti. Tai – didelė klaida, kadangi dažniausiai su vėsesniu oru tenka pajusti ir perštinčios gerklės simptomus. Štai todėl svarbu tinkamai reguliuoti kondicionierius galingumą ir nusistatyti optimalų vėsumą, kuris nedarytų labai kardinalių perskyrų tarp lauko ir patalpos temperatūros. Galiausiai, kokybiškam veikimui reikalinga ir profesionali kondicionierių priežiūra, kurios darbus galite atlikti patys. Reguliarus filtrų keitimas – garantija, kad įranga veiks kokybiškai ir bus ilgaamžė. Tinkamai naudojama įranga ne tik kad nekenkia sveikatai, tačiau yra jai naudinga,t ad nepamirškite reguliariai išvalyti filtrus ir pašalinti susikaupusias dulkes bei bakterijas. Profilaktinis įrangos valymas garantuoja, kad kvėpuosite kur kas šviežesniu ir „skanesniu“ oru.

Oro kondicionieriai – komfortabilaus gyvenimo dalis. Tokia smulkmena, kaip gaivus oras namuose, gali kardinaliai pakoreguoti Jūsų gyvenimo kokybę ir padėti susikurti kur kas darbingesnę bei jaukesnę aplinką namuose.