Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – ekonomiškas namų apšildymo būdas, kurį renkasi gamtos mylėtojai, norintys džiaugtis pigia namų bei kitų pastatų apšildymo sistema. Platus šilumos siurblių pasirinkimas skatina palyginti kuo daugiau variantų, įvertinti jų privalumus bei pasirinkti tokią įrangą, kuri garantuos ne tik labai šiltą, tačiau tuo pačiu ir pigų gyvenimą.
Šilumos siurbliai veikia naudodami atsinaujinančius energijos šaltinius: orą, vandenį ir gruntą. Patys populiariausi ir dažniausiai pasirenkami įrenginiai yra: oras – oras ir oras – vanduo. Visgi, siekiant kokybės ir užsitikrinimo, kad siurblys veiks maksimaliai net ir prie labai žemos temperatūros – vis dažniau pasirenkama hibridinė sistema oras – vanduo – oras, kuri garantuoja ne tik mažus energijos išgavimo kaštus, tačiau ir šiltus bei jaukius namus ištisus metus.silumos siurbliai
Skirtinguose pastatuose geriausiai tinka ir skirtingos sistemos. Štai oras – oras šilumos siurbliai labiausiai rekomenduojami pastatuose, kurių „pagrindą“ sudaro vienas didelis kambarys. Šiuo metu dažniausiai tokie yra A klasės ekonomiški namai, tad dar statybų metu įrengiama oras – oras namų apšildymo sistema, kuri padeda saugoti gamtą ir gyventi pigiai. Štai oras – vanduo šilumos siurbliai puikiai tinka ir tokiu atveju, kai namuose visos patalpos yra suskirstytos zonomis, atskiromis pertvarkomis, kadangi ši sistema labai sėkmingai apšildys net ir didelį pastatą. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – paieškas visada naudinga palikti specialistų rankoms. Papildomai nepamirškite, kad kokybė priklauso ir nuo tinkamo įrengimo, tad ir sistemos įrengimo darbus privalu palikti specialistams, kurie užtikrins greitį, kokybę bei profesionalumą. Oras – oras šilumos siurblių įrengimas kainuos pigiau, tačiau kai norisi užsitikrinti visapusišką sistemos veikimą – iškart apgalvokite ir rinkitės brangesnį, tačiau, Jūsų atveju, labiau tinkamą namų apšildymo būdą. Kartu su šilumos siurbliais žmonės linkę kombinuoti ir kitas namų apšildymo alternatyvas, kurios gali padėti užsitikrinti kokybę. Puikiai tiks kieto kuro katilai. Kai jie jau yra namuose, papildomai dažniausiai montuojami oras – vanduo šilumos siurbliai. Tai – pagrindinė namų apšildymo sistema, tačiau esant nesklandumams kieto kuro katilas yra puiki alternatyva, kuri leis užsitikrinti, kad namuose visada bus šilta bei jauku.
Hibridinė namų apšildymo sistema naudojama ne tik gyvenamojo tipo pastatuose. Tai puikus pasirinkimas pramoniniuose, labai dideliuose pastatuose, kurių išlaikymas kaštuoja didelius pinigus. Tokiu atveju pasirinkę geoterminę apšildymo sistemą sutaupysite, kadangi energija nieko nekainuoja. Pagrindinė investicija – įranga ir jos įrengimas, tad paskyrus atitinkamą investiciją – profesionalumas ir kokybė užtikrins, kad metų eigoje nebeteks sukti galvos dėl šilumos, kadangi ji bus ir tuo pačiu brangiai nekainuos.
Šilumos siurbliai – patogiausia tiek didelių, tiek mažų namų apšildymo sistema:
• Įranga prisitaiko prie jūsų poreikių, yra lengvai valdoma.
• Jeigu esate gamtos mylėtojas – tokiu atveju šilumos siurblys turi būti Jūsų namuose.
• Atsinaujinanti energija nereikalauja daug kaštų.
• Efektyvus šildymas užtiktina komfortą nepriklausomai nuo oro temperatūros.
• Sistema valdoma paprastai ir patogiai.
Kai norisi, kad gyvenimas būtų komfortabilesnis – šilumos siurbliai yra geriausias pasirinkimas!